23 Haziran 2014 Pazartesi

Dünya Kupası İçin Hazırlanan En İyi 10 DoodleGoogle’ı diğer arama motorlarından farklı kılan birçok özellik var ve bunlardan bir tanesi de  özel günler, ünlü sanatçılar, bilim insanları ve kaşifler için hazırladığı Doodle uygulaması.

“The Burning Man” ile başlayan Doodle serüveni , başlarda sadece hafta sonları yayınlanırken şimdi artık neredeyse her güne yeni bir Doodle görmemize vesile oluyor. Bunlara en son ise Dünya Kupası için hazırlanan Doodle’lar eklendi. Dünya Kupası için hazırlanan Doodle’lardan en beğendiğimiz 10 tanesini sizin için derledik:

1.Ofiste Dünya Kupası Heyecanı2.Portekizli Ronaldo Etkisi3.Kupaya Ev Sahipliği Yapan Brezilya4.Almanya Kupada Her Zaman İddialı5.Teknik Direktörün Takımıyla İmtihanı6.Muhabirlerin İşi De Kolay Değil7.Ahtapot Paul Unutulmadı8.Meksika Dalgasız Bir Karşılaşma Düşünülemez9.Şili – İspanya Karşılaşması10.Keyifli Taraftarlar


Dünya Kupası için Doodle çizimine devam ediliyor. Önümüzdeki günlerde yenileri de eklenecektir.

Google şimdiye kadar 2000’in üzerinde Doodle tasarlandı. Doodle Arşivi ’ne erişerek yapılmış tüm çalışmaları görebilirsiniz.

0 yorum :

Yorum Gönder